Látky + šití

Látky všeho druhu, záclonoviny, závěsoviny, od prestižních světových výrobců. Potahové látky jednobarevné i vzorované, vše také v kolekcích splňující nejvyšší standardy např. pro hotely, pro venkovní použití a pod. 

Velký výběr stylů - v současné době velmi moderní styl látek "Provence", moderní vzory , klasické vzory, art deco a také samozřejmě nejnovější trendy současných světových výrobců.

Nabídka a cenové rozpětí látek je velmi široké, i náročný klient si vždy u nás najde to, co mu vyhovuje. V naší dílně šijeme vše, co se dá běžně ušít a umíme splnit téměř jakékoli atypické přání.

 

Tapety + tapetování 

Pro tapety platí podobné informace, jako u látek. Velký výběr od moderny po klasiku, od zavedených světových výrobců, včetně exkluzivních kolekcí. Materiálově máme v nabídce papírové tapety, vinyl, textilní tapety a také i tapety z přídoních látek, jako dřevo, listy apod.

Tapety nejen prodáváme, ale také provádíme tapetování se zárukou vysokého standardu kvality práce.

Garnýže, tyče, ostatní stínící technika + montáž

V naší nabídce je opravdu široká nabídka závěsných systémů, kolejnic a garnýží od několika světových výrobců. Od jednodůchých tyčí, po elektrické systémy. Také nabízíme i jiné stínící systémy, jako jsou žaluzie, plisé, navinovací rolety, svislé žaluzie, římské rolety atd.

Vše nabízíme i s možností montáže. Máme zkušenosti s velmi exkluzivními interiéry a podle toho i pracujeme - rychle, bez prachu, vše na klíč a se zárukou.

 

Čalouněný nábytek + čalounění

Jsme také prodejci českého čalouněného nábytku. Na showroomu si můžete prohlédnout některé výrobky, jinak můžete vybírat z velkého množství výrobků z katalogu. Samozřejmostí je také úprava podle individuelních požadavků klienta. Kvalita je samozřejmě opět na vysoké úrovni.

Samostatně také zajišťujeme čalounění nábytku, přečalounění starého nábytku. 

 

Čalouněné čela k postelím

V poslední době je velmi časté, že klienti požadují čalouněné čela k postelím. Vhodným výběrem látek dostane lůžko zcela nový  "luxusnější" vzhled. Samozřejmě se zvýší i komfort při odpočinku.

Také provádíme přečalounění čel, a to dokonce i u postelí, honosící se tou nejvyšší kvalitou. K našemu překvapení tito výrobci podobnou službu ne vždy nabízeji..

 

Ostatní služby

Naší prací jsou interiéry a v tomto oboru se pohybujeme už mnoho let. Můžeme zajistit zcela nebo jen částečnou pomoc při řešení interiéru, provést návrh a také realizaci. Vše záleží na rozsahu, který klient požaduje. 

Nepouštíme se pouze do stavebních prací..

 

Koberce + doplňky

V naší nabídce máme skladem luxusní kusové koberce Guy Laroshe Paris, a také různé podlahové koberce na objednávku. Ty dodáváme na přání i s pokládkou, případně dodáváme kako kusový podle rozměrů zákazníka. 

V rámci naší nabídky jsme schopni dodat i širmy na lampičky z materiálu podle požadavků zákazníka a samozřejmě i rozměru na míru.